Blog - Legfrissebb hírek és ajánlatok

20 DARABOS LIMITÁLT SZÉRIÁS VERTICALE SLR-EL RUKKOLT KI A WILIER

20 DARABOS LIMITÁLT SZÉRIÁS VERTICALE SLR-EL RUKKOLT KI A WILIER

2025.07.17.

A Wilier - követve a jelenleg futó trendeket - az országúti climber csúcsmodelljükből, a Verticale SLR-ből előrukkoltak egy igazán exkluzív verzióval. A kerékpár érdekessége - azon túl, hogy csodálatosan szép - hogy egyfelől a Campagnolo vadonatúj Super Record 13 szettjével van szerelve, illetve a Miche Kleos RD 50 kerekeiből egy egészen extrém festéssel készült verzió készült a kerékpárhoz. A legfontosabb, pedig, hogy mindösszesen 20 darab készült a kerékpárból.

tovább
MEGJELENT A 2026-OS PINARELLO DOGMA GR ÉS GREVIL F-SZÉRIA

MEGJELENT A 2026-OS PINARELLO DOGMA GR ÉS GREVIL F-SZÉRIA

2025.07.12.

A Pinarello teljesen megújította a gravel kerékpár palettáját. Kihoztak egy vadonatúj csúcsmodellt, kifejezetten a legmagasabb szintű versenyzésre, aerodinamikus kivitelben, kilencféle méretben, három különböző észbontó színben, amely a világ legkönnyebb gravel kerékpárja is egyben - ez a Pinarello Dogma GR. Továbbá, teljesen megújult a Grevil F-széria is 2026-ra, itt 5 új modell is kijött, ezek különböző karbonszövetekből, színekben és felszereltségi változatokban érhetőek el, sorrendben: Grevil F1, Grevil F3, Grevil F5, Grevil F7 és Grevil F9.

tovább
SÁRGÁBA BORULTUNK. LAST MINUTE AKCIÓ A TOUR DE FRANCE IDEJE ALATT!

SÁRGÁBA BORULTUNK. LAST MINUTE AKCIÓ A TOUR DE FRANCE IDEJE ALATT!

2025.07.09.

LAST MINUTE AKCIÓ KIZÁRÓLAG A TOUR DE FRANCE IDEJE ALATT - A 2025-ös Tour de France alkalmából üzletünk az alábbi készleten lévő kerékpárokat hatalmas akcióban kínálja, ezen belül is néhányukat rendkívüli akcióban - ezeket külön is jelöljük. Az akció kizárólag a lent felsorolt és részletezett kerékpárokra vonatkozik és csak a 2025-ös Tour de France időtartama alatt!

tovább
A MEZTELEN LUXUS. CSAK 50 DARAB.

A MEZTELEN LUXUS. CSAK 50 DARAB.

2025.07.04.

Itt egy olyan Pinarello Dogma F, amely bizonyosan nem jön szembe veled sehol. Csak 50 darab, kézzel számozva lesz kapható 2025-től kezdődően minden évben mindössze egyszer! Kiemeli a legendás Pinarello tervezési és festési szakértelmét, miközben a legfejlettebb technológiákat tartalmazza, illetve a piacon elérhető legjobb alkatrészeket.

tovább
Megjelent az új Wilier Rave SLR ID2

Megjelent az új Wilier Rave SLR ID2

2025.06.24.

A Wilier Rave SLR ID2 újraértelmezi a gravel verseny fogalmát. Ugyanis, ez egy teljesen új, gyors, sokoldalú, és nem kevésbé szórakoztató kerékpár, amelyet bár az elődmodell ihletett, de őt már a tiszta offroad versenykóddal tervezték.

tovább
1 2 3

kövess minket!

Speciális ajánlatainkért, exkluzív termékeinkhez, információkhoz kövess be minket!